Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Rezidence Club Canada

Ubytování je zařízeno v nových a moderně vybavených apartmánech s panoramatickým výhledem na Lipenské jezero a Šumavské kopce. K dispozici jsou kompletně vybavené apartmány pro 2 až 4 osoby.
Club Canada
Club Canada
Club Canada
Club Canada
Club Canada
Club Canada
Club Canada
Club Canada
Club Canada
Club Canada

Služby

Klasifikace:****
Příjezd :15.00 - 18.00
Odjezd:do 10.00
Možnosti stravování :Možnost stravování v areálu.
Možnosti parkování :Parkování na kamerově hlídaném parkovišti jednoho auta v ceně.
Internet :Připojení na internet ve většině pokojů. Je-li internet rozhodující, nutno uvést při rezervaci.
Nabízíme služby:Kompletně vybavené apartmány pro 2 až 4 osoby. Pro ubytované v celém areálu bezdrátový Wi-Fi internet. Kadeřnické a nehtové studio, sportovní studio Reebok. Apartmán pro 2 osoby: předsíň, pokoj s kuchyňskou linkou o ploše 18m2, WC a koupelna se sprchovým koutem, dvouplotýnkový sporák, digestoř, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí pro 2 osoby, jídelní stůl se 2 židlemi, postel pro 2 osoby, televizní skříň s DVD přehrávačem a LCD televizorem, 2x noční stolek Apartmán pro 4 osoby(2dospělí 2děti /3dospělí): obývací pokoj s kuchyňskou linkou, oddělená ložnice, koupelna se sprchovým koutem, WC, předsíň, balkon/ předzahrádka/terasa, obývací pokoj s kuchyňskou linkou, jídelní stůl se 4 židlemi, rozkládací gauč, konferenční stolek, DVD přehrávač a LCD televize, v ložnici postel pro 2 osoby, 2x noční stolek, myčka nádobí, dvouplotýnkový sporák, digestoř, lednice, mikrovlnná trouba, varná konvice a nádobí pro 2 osoby.
Poloha:Rezidence Club Canada leží uprostřed nejkrásnější a turisticky nejzajímavější oblasti České republiky - na Šumavě u přehrady Lipno.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, Kavárna, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Tělocvična, fitness, Sauna, Dětský koutek , Zvířata akceptována
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Masáže, rehabilitace
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load