Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz
Ubytovanie u Jozefa Foldesa Veľký Meder - kuchyň
Ubytovanie u Jozefa Foldesa Veľký Meder - kuchyň

Ubytovanie u Jozefa Foldesa Veľký Meder

Ubytovanie u Jozefa Foldesa Veľký Meder

Celoroční ubytování rodinného typu na okraji lázeňského města u termálního parku Veľký Meder v regionu Podunají. Ubytování je vhodné pro rodiny s dětmi, ale i pro páry a skupiny mladých i důchodců.

Služby

Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Možnosti parkování :Parkování ve dvoře.
Dopravní dostupnost :Ubytovanie U Josefa Foldesa sa nachází na hlavní cestě od Bratislavy / 65 km /,Dunajské Stredy / 21 km /,směrem na Komárno a cca 150 m od thermalparku Thermál Corvinus Veľký Meder a 20 km od thermalparku Rába Quelle Fürdő Győr-Madˇarsko.
Nabízíme služby:2-3-4 lůžkové pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem/elektrická dvojplotna nebo plynový sporák, rychlovarná konvice, mikrovlnka, lednička / sociálním zařízením / WC, sprcha /. Apartmá se nachází na patře rodinného domu s vlastním vchodem, skládá se z kuchyňky / plynový vařič, chladnička, mikrovlnka /, sociálního zařízení / včetně sprchy /, a pokoje s 4-lůžky. Pokoje jsou vybaveny vlastním kuchyňským vybavením na přípravu jednodušších jídel, televizory na příjem kabelové televize, včetně CT 1, CT 2.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Dětské hřiště, Uzavřené parkoviště
Doplňkové služby:Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load