Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Apartmány Doma

Apartmány Doma se nacházejí v horních partiích (725 m n.m.) obce Janov nad Nisou v Jizerských horách, na dohled (800 m) od lyžařského areálu Severák, který nabízí 9 lyžařských vleků a je jedním z nástupních míst na Jizerskou magistrálu. V létě je možné využít hustou síť turistických a cykloturistických tras, či koupání v přilehlých vodních nádržích.
Apartmány Doma
Apartmány Doma
Apartmány Doma
Apartmány Doma
Apartmány Doma
Apartmány Doma
Apartmány Doma
Apartmány Doma
Apartmány Doma

Služby

Příjezd :od 14:00
Odjezd:do 10:00
Nabízíme služby:Každý apartmán má 4 lůžka. Je vybaven koupelnou (WC, sprcha či vana, umyvadlo), kuchyňským a jídelním koutem (lednice, vařič, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, nádobí), barevnou televizí se satelitními programy, CD-MP3 přehrávačem a zásuvkou pro vysokorychlostní připojení k internetu - v budově a jejím přilehlém okolí funguje též privátní WiFi síť. Každý apartmán má vlastní box na úschovu lyží, v objektu je možné uložit kola, půjčit si sportovní vybavení nebo si nechat na míru připravit sportovní programy pro celou rodinu. Parkování je na parkovišti přímo vedle objektu, případně v garáži.
Provoz od-do:Celoročně
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Zahrada, terasa, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Zvířata akceptována, Parkoviště, Garáž, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load