Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

UBYTOVNA Atlas

Nově zrekonstruovaná a zařízená UBYTOVNA Atlas Vám nabízí kvalitní, čisté a levné ubytování hotelového typu s nepřetržitou recepcí (24 h) v klidné, vilové části Prahy – Horních Počernicích ve dvou, dvou s přistýlkou, čtyř a pětilůžkových pokojích. Levné ubytování v UBYTOVNĚ Atlas Vám poskytuje na každém pokoji vlastní sociální zařízení (sprchový kout, WC, umyvadlo), včetně Wi-Fi, LAN a TV (zdarma). INTERNET pro Vás u recepce (zdarma), kuchyňka společná. Levné a výhodné skupinové ubytování, krátkodobé i dlouhodobé ubytování pro firmy i jednotlivce, školy, sportovce a skupiny. Parkoviště vlastní v místě (zdarma). Bezproblémová doprava ze stanice METRA B „ Černý Most“ (10 min.) a MHD BUS „Nádraží Horní Počernice“ (4 min.). Levné ubytování v UBYTOVNĚ Atlas je ideálním poměrem ceny a kvality poskytovaného ubytování vč. služeb. Veškerá vybavenost v místě, nákupní a zábavní středisko CENTRUM ČERNÝ MOST ( 2300 m.).
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas
UBYTOVNA Atlas

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Pokoje hotelového typu s vlastním sociálním zařízením, TV (zdarma) na každém pokoji, společenská místnost s televizí, kuchyňka pro hosty. Další služby: prodej základních hygienických potřeb, prodej lístků MHD, nonstop recepce, nápojový automat (káva, čokoláda, čaj), prodejní automat (chlazené nápoje, bagety, tyčinky, oříšky, sušenky), informační servis, internet zdarma - WIFI, automatická pračka k dispozici.
Provoz od-do:celoročně
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Kuchyňka k dispozici , Společenská místnost, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, WiFi, Parkoviště, Parkoviště pro autobusy, Kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby:Snídaně, Kuchyňka k dispozici
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load