Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Praha

Luxusní pětihvězdičkový hotel s velmi prostornými pokoji v Praze, s terasou s výhledem na Prahu a Pražský hrad. V hotelu je možnost konference, kongresu, svatby, k dispozici je kongresový sál a salónky.
Hotel Praha
Hotel Praha
Hotel Praha
Hotel Praha
Hotel Praha
Hotel Praha
Hotel Praha

Služby

Klasifikace:*****
Nabízíme služby:Všechny pokoje jsou nově moderně zrekonstruovány a rozděleny do čtyř kategorií (Ambient, Business, Diamond a Apartmá) tak, aby splňovaly nejvyšší nároky hostů na vybavení i standard služeb. V každé kategorii (s výjimkou Apartmá) nabízíme dva typy pokojů, Standard a prostornější Superior. Vybavení pokojů: vlastní sociální zařízení, TV SAT, telefon, pokojový trezor, minibar. Vybavené a klimatizované kongresové soubory, největší sál kapacita 180 osob. V hotelu dispozici krytý bazén a sauna, špičkově vybavené fitness centrum a masáže. Nejnovější módní trendy naleznete v kadeřnickém salonu.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, Veřejný telefon, Fax k dipozici, Bar, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Tělocvična, fitness, Krytý bazén, Sauna, Parkoviště, Uzavřené parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Restaurace v objektu , Klimatizace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení, Masáže, rehabilitace, Konferenční služby, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load