Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Lívia - Trenčianské Teplice

Penzion Lívia

Penzion Lívia naleznete v centru lázeňského města Trenčianské Teplice. Penzion Lívia je vzdálen 150 metrů od Slovenských léčebných lázní. Nabízí rekreační, relaxačně - ozdravné a regenerační pobyty.

Penzion Lívia
Penzion Lívia
Penzion Lívia
Penzion Lívia
Penzion Lívia
Penzion Lívia
Penzion Lívia
Penzion Lívia
Penzion Lívia
Penzion Lívia

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Penzion nabízí 7 dvoulůžkových pokojů z toho 6 s možností přistýlky. Dále jsou v objektu 3 apartmány z toho jeden mezonetový s kuchyňou, dvěma koupelnami a třemi místnostmi. Každý pokoj má samostatné WC s koupelnou. Pokoje jsou prostorné, vybavené TV- kabelovou TV, wifi internet. Apartmány mají vlastní chladničku. Ostatní pokoje mají k dispozici kuchyňku s chladničkou, mikrovlnku, rychlovarnou konvici, kde sa dá připravit rýchle občerstvení. Penzion je nekuřácký. K dispozici je krytá terasa na 3.poschodí, kde se nachází biliard a stolní fotbal. V přízemí je jídelna, kde se podávají snídaně pro cca 15 lidí současně. V suterénu je k dispozícii za poplatek whirpool a sauna. Masáže jsou možné po telefonické objednávce. Klientům na přání zabezpečíme lázeňskou službu za ceny, které stanovuje vedení lázní. Penzion má k dispozícii vlastní parkoviště, které je v ceně ubytování. Lázně mají nový venkovní bazén s teplou vodou a různými vířivkami. Lázneňská voda je ojedinělá s mimořádnými léčebnými účinky na reumatické a kožní choroby a také na pohybové ústrojí.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Společné vaření v objektu, TV na pokoji, WiFi, Fax k dipozici, Zahrada, terasa, Sauna, Vířivka, Billiard, kulečník, Zvířata akceptována, Parkoviště, Nekuřácké prostředí
Doplňkové služby:Snídaně, Masáže, rehabilitace
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load