Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Pension Familia - Harrachov

Pension Familia - Harrachov

Pension Familia se nachází přímo v centru Harrachova, 200 m od lanovky na Čertovu horu ( lanovka s celoročním provozem ). Rodinný pension Familia disponuje 5 dvou- až pětilůžkovými pokoji s vlastní sprchou, WC, TV a SAT. Jsou zde 2 společenské místnosti, 2 vybavené kuchyně, úschovna lyží a dětský koutek. Pension Familia nabízí zajištění lyžařské školy a půjčovny lyží se slevou pro hosty.

Penzion Familia
Penzion Familia
familia  1a
familia pokoj
familia zahrada
familia herna

Služby

Příjezd :14,00 - 20,00 hod
Odjezd:do 10,00 hod
Možnosti stravování :Na každém patře pensionu je jídelna a vybavená kuchyňka. V případě zájmu : snídaně - 90,- Kč / osoba / den.
Možnosti parkování :Vlastní parkoviště přímo u pensionu.
Dopravní dostupnost :Autobusové nádraží - 0,5 km, vlakové nádraží - 3 km.
Internet :Wifi zdarma.
Nabízíme služby:Ubytování, popř. s možností snídaně, zprostředkování dalších služeb v okolí : výlety, exkurze, rezervace vstupenek, zajištění wellness procedur.
Poloha:V centru Harrachova, 200 m od sedačkové lanovky.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Kuchyňka k dispozici , Pokoj s WC, Společné vaření v objektu, Společenská místnost, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Dětské hřiště, Dětský koutek , Zvířata akceptována, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí
Doplňkové služby:Snídaně, Kuchyňka k dispozici , Taxi, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load