Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Pension Nika

Pension NIKA. Levné a pohodlné ubytování v Praze 4 . Nabízíme vám 1, 2, 3 lůžkové pokoje s výhledem, nedaleko stanice Metra Budějovická, tedy zhruba 5 minut jízdy metrem od centra.Zároveň je v blízkosti výjezdu z pražskě magistrály,hlavní dopravní komunikace vedoucí Prahou. Hostům jsou k dispozici 3-4 parkovací místa na pozemku penzionu. Pro vaše maximální pohodli, jsou pokoje vybavene vším, co je potřeba-koupelnou, WC, telefon, televizor, připojení k internetu. Penzion nabízí bohaté kontinentální snídaně. Hostům jsou k dispozici 4 parkovací místa na pozemku penzionu. Dále nabízíme terasu a krb.
Pension Nika
Pension Nika
Pension Nika
Pension Nika
Pension Nika
Pension Nika
Pension Nika
Pension Nika
Pension Nika

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Hostům jsou k dispozici 3-4 parkovací místa na pozemku penzionu. Ubytování v pěti 1, 2-3 lůžkových pokojích ve dvou poschodích. Pro vaše maximální pohodli, jsou pokoje vybaveny vším, co je potřeba - koupelnou s vanou, popřípadě se sprchovým koutem, WC, telefon, televizor, připojení k internetu - to vše je samozřejmostí. Penzion nabízí bohatou snídani formou švédských stolů, servírovanou ve stylové jídelně v přízemí.
Provoz od-do:Non-stop
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Zahrada, terasa, Parkoviště, Uzavřené parkoviště
Doplňkové služby:Snídaně
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load