Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Villa Beatrice

Villa Beatrice má k dispozici 41 postelí v 8 apartmánech. Pokoje jsou komfortně vybavené s telefonem, rádiem, TV a internetovým připojením. Každý apartmán má obývací pokoj s balkonem, kuchyňku s chladničkou, sporákem a kompletním kuchynňským vybavením, dvoulůžkový pokoj, koupelnu s fénem na ruce a vlasy.
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice
Villa Beatrice

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14 - 18:30 hodin
Odjezd:do 10 hodin
Možnosti stravování :V přízemí se nachází restaurace - pizzeria s kapacitou 47 míst, která kromě pestré nabídky italských a slovenských specialit nabízí i příjemné posezení u krbu. K dispozici je i samostatný salonek s kapacitou 8 míst a konferenční místnost.
Možnosti parkování :V zadní části objektu se nacházejí garáže pro osobní motorová vozidla, k dispozici je i podzemní garáž.
Nabízíme služby:Villa má k dispozici 41 postelí v 8 apartmánech. Pokoje jsou komfortně vybavené s telefonem, rádiem, TV a internetovým připojením. Každý apartmán má obývací pokoj a je vybaven kuchyňkou s chladničkou, sporákem a kompletním kuchyňským vybavením, koupelnu s fénem na ruce a vlasy. Ve vile sa dále nachází sauna a fitness, na recepci je směnárna, trezor, prodej suvenýrů, půjčovna lyží a kol, rezervace tenisových kurtů a v zimním období ledové plochy. Pro nejmenší hosty je připraven dětský koutek v restauraci a dětské hřište v zahradě. K dispozici jsou dětské stoličky a dětské postýlky.
Poloha:Villa Beatrice se nachází v Tatranské Lomnici, v centru Národního parku Vysoké Tatry, které jsou nejvyšší částí Karpat a dosahují nadmořskou výšku 2600 m. Villa Beatrice se nachází v nadmořské výšce 900 m s výhodným spojením vlakem, autobusem, autem. V blízkosti se nacházejí vleky a kabinkové lanovky s dosahem na blízký Lomnický štít s nadmořskou výškou 2633 m.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, Veřejný telefon, Bar, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Tělocvična, fitness, Sauna, Víceúčelové hřiště, Dětské hřiště, Dětský koutek , Tenisové kurty, Půjčovna kol, Půjčovna lyží, Zvířata akceptována, Garáž, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Konferenční služby, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load