Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Olympie

Hotel Olympie leží v malebném údolí Svatého Petra ve Špindlerově Mlýně. Hotel nabízí ubytování celkem ve 35 dvou a třílůžkových pokojích a 3 apartmánech. Je zde rovněž sauna s kapacitou 6 osob, whirlpool a tradiční thajské masáže. Hotel je vhodný pro ubytování skupin, jednotlivců, rodin s dětmi (zajišťuje i služby hlídání dětí) i pro uspořádání firemních setkání. Hotel najdete díky jeho výhodným nabídkám také v sekci Nejoblíbenější - Ubytování Špindlerův Mlýn.
Hotel Olympie
Hotel Olympie
Hotel Olympie
Hotel Olympie
Hotel Olympie
Hotel Olympie
Hotel Olympie
Hotel Olympie
Hotel Olympie
Hotel Olympie

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Nabízíme služby:Hotel nabízí ubytování celkem ve 35 dvou a třílůžkových pokojích a 3 apartmánech. Je zde rovněž sauna s kapacitou 6 osob, whirlpool a tradiční thajské masáže. Hotel je vhodný pro ubytování skupin, jednotlivců, rodin s dětmi (zajišťujeme i služby hlídání dětí) i pro uspořádání firemních setkání.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Sauna, Vířivka, Dětské hřiště, Dětský koutek , Zvířata akceptována, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Masáže, rehabilitace
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load