Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Arnošt

Hotel Arnošt nabízí ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích v centru Pardubic s celkovou kapacitou 140 lůžek. Pokoje mají vlastní sociální zařízení, TV, kuchyňskou linku, mikrovlnou troubu a varnou konvici. V hotelu je společenská místnost a 2 zasedací místnosti.
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt
Hotel Arnošt

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 12.00 hodin
Odjezd:do 10.00 hodin
Nabízíme služby:Hotel Arnošt nabízí levné ubytování ve 2, 3 a 4 lůžkových pokojích v centru Pardubic. Budova hotelu s celkovou kapacitou 140 lůžek prošla v roce 2003 rekonstrukcí. Pobyt v domácím prostředí s možností podání snídaně, vyprání a vyžehlení osobního prádla, připojení k internetu, parkování, návštěvy kadeřnictví i kosmetiky. Recepce je otevřena nonstop, nabízí drobný prodej, úschovu zavazadel, buzení telefonem. V soukromí pokoje můžete využít TV sat, vybavenou kuchyňskou linku s lednicí, rychlovarnou konvicí a mikrovlnnou troubou.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Společenská místnost, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Konferenční místnost, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup, Restaurace v objektu , Chladnička na pokoji
Certifikováno:ano
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load