Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Casanova

Hotel Casanova

Hotel Casanova je moderní ubytovací zařízení nacházející se poblíž historického centra města Duchcov, které nabízí hostům relaxační pobyt plný zajímavých sportovních, kulturních a rekreačních možností.

Casanova Hotel
Casanova Hotel
Casanova Hotel
Casanova Hotel
Casanova Hotel
AFahotelzimni
Casanova Hotel
Zámek
Casanova Hotel
Zámek
Altenberg
Altenberg 2
Hotel casanova silvestr

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00
Odjezd:do 10:00
Možnosti stravování :snídaně, oběd, večeře, polopenze, plná penze
Možnosti parkování :oplocené parkoviště v areálu hotelu
Dopravní dostupnost :autem, vlakem (stanice Duchcov)
Internet :zdarma wi-fi po celém objektu
Nabízíme služby:Casanova hotel se nachází v klidném prostředí parku v těsné blízkosti historického centra města Duchcov, které svým pobytem na místním zámku proslavil světoznámý milovník Giacomo Casanova. Celkem 30 pokojů s kapacitou 70 lůžek je vybaveno vlastním sociálním zařízením, satelitní televizí a wifi připojením k internetu. Návštěvníkům je k dispozici hotelová restaurace, konferenční salonek, infrasauna, zahradní posezení a oplocené parkoviště. V okolí možnost výletů a sportovního vyžití (vodní a zimní sporty, cyklistika, turistika, golf, tenis, projížďky na koních a další).
Poloha:Duchcov leží v malebné krajině mezi Českým středohořím a Krušnými horami, pouhých 8 km od lázní Teplice a je dobře dostupný jak vlakem (přímé spoje z Prahy) tak autem (dálnice D8).
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, WiFi, Bar, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Sauna, Zvířata akceptována, Parkoviště pro autobusy, Uzavřené parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Restaurace v objektu , Vodní sporty
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Konferenční služby, Firemní rauty a oslavy
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load