Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Pension Štilec

Pension Štilec

Pension Štilec se nachází na břehu rybníka Štilec mezi Českými Budějovicemi (12 km) a Českým Krumlovem (10 km). Pension Štilec nabízí pohodlné ubytování pro celkem 50 osob.

Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec
Pension Štilec

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 15:00 hodin
Odjezd:do 11:00 hodin
Nabízíme služby:V pensionu se můžete ubytovat v pohodlných dvou - nebo třílůžkových pokojích. Všechny pokoje jsou vybaveny koupelnou se sprchou, WC a televizí. Třílůžkový pokoj je vlastně menším apartmánem se dvěma pokoji a koupelnou. V ceně za ubytování je zahrnuta snídaně formou švédského stolu a parkování na uzamykatelném parkovišti. Za příplatek můžete zaparkovat i v garáži. Nově otevřeno – srubová venkovní sauna s možností volby finské – suché sauny -90° nebo bio sauny (50-70°) při vlhkosti 40-60°. Kromě pokojů v penzionu vám nabízíme také čtyři nově vybudované rodinné apartmány s celkovou kapacitou až 20 lůžek. V apartmánech je k dispozici: – v přízemí obývací pokoj s balkonem, sociálním zařízením (sprcha nebo rohová vana, umyvadlo, WC) – v nadzemním podlaží jsou 2 ložnice, v jedné, s výhledem na rybník, je manželská postel, v druhé ložnici jsou 3 lůžka. Apartmany jsou vybaveny ledničkou a televizí. Ubytování je možno využít jak pro 2 osoby, tak pro max. 5 osob. Pro pořádání svateb, soukromých, rodinných či firemních akcí je Vám k dispozici salonek s celkovou kapacitou 42 míst. Salonek je umístěný v zadní části restaurace, je oddělen posuvnými dveřmi a klimatizován. K dispozici je vám i hi-fi soustava. Rádi pro vaše rodinné oslavy či svatby připravíme kompletní občerstvení (domácí sladké a slané pečivo, rolády, teplý i studený raut). V případě školení či prezentací máme k dispozici flip-chart a promítací plátno.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, WiFi, Zahradní restaurace, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Sauna, Dětské hřiště, Půjčovna kol, Jízdárna, Zvířata akceptována, Parkoviště, Uzavřené parkoviště, Garáž, Úschovna sportovních potřeb, Kreditní karty akceptovány, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load