Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel U Tří Čápů

Nově otevřený luxusní 5 hvězdičkový boutique hotel situovaný v srdci historické Prahy na Malé Straně. Hotel nabízí ubytování v 10 dvoulůžkových pokojích De Luxe, 8 dvoulůžkových pokojích standard a 2 jednolůžkových pokojích.
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů
Hotel U Tří Čápů

Služby

Klasifikace:****
Nabízíme služby:Pokoje jsou zařízené s vysokým komfortem v topmoderním designu a jsou citlivě zasazeny do prostředí historického domu U Tří čápů. Z pokojů se hostům otevírá překrásný výhled na panorama Pražského Hradu a malostranských domů. Všechny pokoje jsou včetně luxusního příslušenství, které je originálně zakomponované do prostoru, moderní koupelny jsou vybavené sprchou či vanou. Hosté mají v pokojích k dispozici individuálně nastavitelnou klimatizaci, minibar, digitální safe a telefon s přímou volbou. Pro zpříjemnění pobytu jsou zde instalovány LCD televizory se satelitním příjmem a DVD přehrávače s širokou nabídkou titulů. Nejen pro pobyty služebního charakteru je k dispozici internet s vysokorychlostním Wi-Fi připojením s možností zapůjčení osobního počítače i veškerý sekretářský servis. Vybavení hotelových pokojů i veřejných prostor odpovídá evropským bezpečnostním i požárním standardům. Pokojová služba je zde pro Vás od 7-22 hod. Pro uspořádání menších konferenčních a obchodních jednání nebo prezentací je Vám k dispozici technicky plně vybavená konferenční místnost s kapacitou 28 osob. Dle Vašich požadavků zajistíme jakékoliv doplňkové vybavení či doplňkové služby.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Fax k dipozici, Kavárna, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení, Room servis, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load