Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Emilka

Hotel Emilka se nachází v chráněné krajinné oblasti Jizerských hor. Nadmořská výška hotelu 796 m n.m., zajišťuje zdravý a čistý vzduch vhodný pro turistiku, cyklistiku, lyžařské sporty i jako odpočinkovou dovolenou s dětmi. Hotel Emilka je obklopen krásnou přírodou.
Hotel Emilka
Hotel Emilka
Hotel Emilka
Hotel Emilka
Hotel Emilka
Hotel Emilka
Hotel Emilka
Hotel Emilka
Hotel Emilka

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Hotel má Kapacitu 54 lůžek ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s možností přistýlky nebo dětské postýlky. Část pokojů je řešena jako rodinné apartmány (dva oddělené pokoje s jedním WC/sprchou). Každý pokoj má vlastní sociální zařízení a je vybaven TV/SAT a telefonem. K dispozici také bezbariérový apartmán ve stejném standartu jako ostatní pokoje. V přízemí budovy se nachází vstupní hala s recepcí, sezení u krbu, společenská místnost vybavená kulečníkem, šipkami, stolním fotbalem, TV/SAT a velkým množstvím společenských her. Nechybí zde ani dětský koutek pro nejmenší návštěvníky. V budově hotelu je k dispozici stůl na stolní tenis. V areálu je vybudováno travnaté hřiště určené k aktivnímu odpočinku(volejbal, nohejbal, fotbálek, badminton..)Dětské pískoviště, houpačky a prolézačky zabaví vaše děti na dlouhý čas který můžete využít k relaxaci v klidné přírodě.
Provoz od-do:Naš hotel je otevřen denně po celý rok.Těšíme se na Vás a uděláme vše pro to aby jste se u nás cítily jako doma.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, Bar, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Venkovní bazén, Zvířata akceptována, Parkoviště pro autobusy, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load