Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Alpský hotel

Přímo v srdci Krkonoš, v obci Špindlerův Mlýn se nachází nově zrekonstruovaný Alpský hotel. Je umístěn v malebném prostředí údolí Svatý Petr, které je situováno pouze několik minut chůze do centra Špindlerova Mlýna. Alpský hotel nabízí ubytování ve 27 dvou a třílůžkových plně vybavených pokojích a apartmánech. V celém hotelu je k dispozici WiFi připojení zdarma. Hotel i okolní prostředí jsou vhodné pro celoroční ubytování na horách a příležitosti jako jsou prázdniny, Silvestr na horách, velikonoce apod. Alpský hotel se stal jedním z nejvyhledávanějších v našich oblíbených sekcích Ubytování Špindlerův Mlýn a Ubytování Krkonoše.

Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel
Alpský hotel

Služby

Příjezd :14:00
Odjezd:10:00
Nabízíme služby:Hotel má vlastní parkoviště. Součástí hotelu je restaurace, salonek s biliardem a kavárna s barem, dětská herna, sauna, whirlpool, solárium a masáže.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Veřejný telefon, Zahrada, terasa, Solárium, Sauna, Vířivka, Zvířata akceptována, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Masáže, rehabilitace, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load