Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Berany

Nově zrekonstruovaný penzion se nachází na samotě, obklopen lesy, nedaleko Smržovky a Horní Černé Studnice.
Penzion Berany
Penzion Berany
Penzion Berany
Penzion Berany
Penzion Berany
Penzion Berany
Penzion Berany
Penzion Berany
Penzion Berany
Penzion Berany
pokoje6
pokoje5
pokoje2
pudoris patro legenda
pudoris suteren legenda

Služby

Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Možnosti stravování :Restaurace Berany *** není jen zážitek ze skvělé kuchyně, ale restaurace plná pohody a uvolněné atmosféry, kam stojí za to pozvat své přátele a uspořádat svatební hostinu, oslavu narozenin, raut, firemní večírek, křtiny apod.
Možnosti parkování :Parkování aut přímo u penzionu – zdarma, pro kola jsou k dispozici venkovní stojany. Ubytovaní hosté mají možnost uschování kol uvnitř objektu.
Nabízíme služby:Penzion Berany nabízí ubytování v 5 pokojích a 3 apartmánech o celkové kapacitě 26 lůžek a přistýlky. Všechny pokoje jsou vybaveny hotelovým zařízením, vlastní koupelnou s WC, barevným televizorem se satelitním příjmem. Některé pokoje lze rozšířit o přistýlku. Ubytovaným je v penzionu k dispozici bazén, sauna, whirpool, lyžárna/kolárna, společenská místnost se stolním fotbálkem a elektronickými šipkami, venkovní ohniště, terasa s grilem.
Provoz od-do:31.3. - 6.4. jarní údržba penzion uzavřen 6.10. - 12.10. podzimní údržba penzion uzavřen 22.12. - 25.12. Vánoce penzion uzavřen
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load