Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Horská chata Dvoračky

Horská chata Dvoračky v Krkonoších leží v nadmořské výšce 1.140m n.m. mezi Lysou horou a horou Kotel na křižovatce turistických cest Dvoračky – Rokytnice nad Jizerou, Studenov, Harrachov, Mísečky, Špindlerův Mlýn, Rezek. Návštěvníkům Krkonoš nabízejí Dvoračky ubytování a výbornou domácí kuchyni v restauraci a na velké venkovní terase.
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky
Horská chata Dvoračky

Služby

Příjezd :v neděli mezi 13 – 14:00 hodinou k hotelu Starý Mlýn
Odjezd:do 11:00 hodin
Možnosti stravování :Restaurace na Dvoračkách, která je určena pouze ubytovaným hostům především v zimní sezoně a nebo pro uzavřenou společnost slouží zároveň jako velká společenská místnost s velkoplošnou televizí a WiFi připojením zdarma. Snídaně formou bufetu od 8.00 – 9.30 hodin. Obědy a večeře servírované menu.
Možnosti parkování :V zimním období je příjezd vždy v neděli mezi 13–14.00 hodinou k hotelu Starý Mlýn, kde jsou k dispozici 2 parkoviště – hlídané (150,–Kč/den) a nehlídané je zdarma. Odvoz zavazadel v neděli ve stanovený čas je v ceně pobytu, přeprava osob je zpoplatněna (100 Kč / osoba, 50 Kč / dítě). V letním období možnost individuálních příjezdů a parkování u objektu, jelikož se hotel nachází ve 3. zóně KRNAP, každé auto, které parkuje musí mít povolení, které je k dispozici, ale jen v omezeném množství, cena je 100,–Kč auto na víkend a 300,–Kč auto na týden.
Nabízíme služby:Horská bouda Dvoračky nabízí ubytování ve 2 až 6-ti lůžkových pokojích a je ideální pro velké skupiny a školy. Pokoje A - 2× 2-lůžkový pokoj vybavení: umyvadlo, TV/Sat, WiFi Pokoje B - 2× 4-lůžkový pokoj, 2× 4-lůžkový pokoj s přistýlkou, 1× 3-lůžkový pokoj, 2× 5-lůžkový pokoj, 1× 6-lůžkový pokoj vybavení: umyvadlo, sprchový kout, TV/Sat, WiFi Pokoje C - 1× 4-lůžkový pokoj vybavení: umyvadlo, sprchový kout, WC, TV/Sat, WiFi
Poloha:Horská chata Dvoračky v Krkonoších leží v nadmořské výšce 1.140m n.m. mezi Lysou horou a horou Kotel na křižovatce turistických cest Dvoračky – Rokytnice nad Jizerou, Studenov, Harrachov, Mísečky, Špindlerův Mlýn, Rezek.
Provoz od-do:Otevřeny jsou pro Vás 365 dní v roce od 9 do 24 hodin.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Společné soc.zařízení, Pokoj s umyvadlem , TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Solárium, Dětské hřiště, Dětský koutek , Billiard, kulečník, Úschovna sportovních potřeb, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load