Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Motorsport

Nabízíme 24 nově zrekonstruovaných pokojů s možností WI-FI připojení, bazén, fitness , whirpool, saunu a parkování přímo u hotelu nebo v garáži. Součástí hotelu je konferenční centrum, minimotodráha a offroad dráha.
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport
Hotel Motorsport

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Nabízíme 24 nově zrekonstruovaných pokojů s možností WI-FI připojení, bazén, fitness , whirpool, saunu a parkování přímo u hotelu nebo v garáži. Součástí hotelu je konferenční centrum, minimotodráha a offroad dráha. Vybavení pokojů Jednolůžko Dvoulůžko- dvě lůžka oddělená (twin), nebo společná (king size) Sedací souprava-možnost použít v některých pokojích jako přistýlku Vysokorychlostní Wi-fi Vana / sprcha, WC Šatní skříň, zrdcadlo Psací stůl TV Telefon Restaurace,kavárna,bar Konferenční salonek Konferenční místnost & dva salonky Všechny konferenční prostory mají vysokorychlostní internet Denní světlo / možnost zatemnění Konferenční kapacita celkem až pro 100 osob Moderní konferenční služby & technika Bezbariérový přístup Jeho velkou výhodou je, že je přizpůsobený pro vjezd autem dovnitř konferenční místnosti či pro předvádění větší techniky.
Provoz od-do:celoročně
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, WiFi, Počítač s internetem k dispozici , Veřejný telefon, Fax k dipozici, Kavárna, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Krytý bazén, Sauna, Zvířata akceptována, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Room servis, Konferenční služby, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load