Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail: info@cth.cz
02 Labe winter
05 Labe interior
03 Labe reception
01 Labe hotel
06 Labe DBL comfort
04 Labe restaurant Kolonada
08 Labe doctors check up
09 Labe electrotherapy
10 Labe inhalation
07 Labe SGL comfort
12 Labe massage 02
11 Labe massage 01
13 Labe dry carbon gas bath
02 Labe winter
05 Labe interior
03 Labe reception
01 Labe hotel
06 Labe DBL comfort
04 Labe restaurant Kolonada
08 Labe doctors check up
09 Labe electrotherapy
10 Labe inhalation
07 Labe SGL comfort
12 Labe massage 02
11 Labe massage 01
13 Labe dry carbon gas bath

Hotel Labe Mariánské Lázně

Hotel Labe Mariánské Lázně

Hotel Labe Mariánské Lázně má ideální polohu přímo nad pavilonem Křížového pramene a lázeňské kolonády, ale přesto v klidné části města. V sezóně mají lázeňští hosté možnost „corsovat“ přímo v blízkosti hotelu a to za tónů zpívající fontány. Komfortně vybavené pokoje v hotelu Labe Mariánské Lázně. Léčebné procedury - plynové obálky, plynové injekce, masáže, parafínové zábaly, ultrazvuk, elektroterapie, kryoterapie....

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 12:00 hodin
Možnosti stravování :Restaurace Kolonáda - hosté si mohou vybírat z nabídky jídel české i mezinárodní kuchyně nebo ze široké nabídky jídel dietních.
Možnosti parkování :Parkování je možné v hotelu Villa Butterfly v podzemních garážích (270 Kč/den) nebo na hlídaných parkovacích místech u hotelů Nové Lázně (170 Kč/den) nebo u hotelů Centrální lázně, Maria Spa Courtyard (150 Kč/den). Rezervace parkovacího místa je nutná předem. Další možnost je parkování v hlídaném parkovacím domě v centru města (200 Kč/den).
Dopravní dostupnost :Příjezd autem: Dálnice D5: Praha-Plzeň-Rozvadov, sjezd č. 128 ve směru Planá-Chodová Planá-Mariánské Lázně Silnice I. třídy ve směru Cheb, Plzeň, silnice II. a III. třídy ve směru Karlovy Vary a okolí. Vlakové spojení: Pendolino na trase Praha-Mariánské Lázně a zpět.
Internet :Wi-fi připojení na internet za poplatek.
Nabízíme služby:Pravidelné informační hodiny v jednotlivých hotelech - možnost zodpovězení různých dotazů a řešení vzniklých problémů s managementem hotelu. Na požádání lékařské potvrzení o procedurách, které byly během pobytu absolvovány (v případě požadavku pojišťovny). 24 hodinová služba zdravotní sestry a 24 hodinová služba vrchního lékaře. Lázeňské infocentrum přímo v areálu kolonády u Zpívající fontány. Karta výhod Marienbad Kur and Spa Card.
Poloha:Hotel se nachází přímo u lázeňské promenády a nabízí ojedinělý výhled na kolonádu se Zpívající fontánou.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, WiFi, Bar, Zahrada, terasa, Krytý bazén, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Restaurace v objektu , Solná jeskyně, Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Masáže, rehabilitace, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

  load