Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Yasmin

Hotel Yasmin je nový designový hotel v centru Prahy. Nabízí 198 plně klimatizovaných pokojů (187 standardních pokojů a 11 apartmá) s minibarem, trezorem, LCD televizorem se satelitními, Pay-TV programy, vysokorychlostním internetem a prostornou koupelnou.
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin
Hotel Yasmin

Služby

Klasifikace:****
Nabízíme služby:Na sedmi patrech hotelu Yasmin je rozloženo 198 luxusních designových pokojů. K dispozici je 120 pokojů pro nekuřáky a dva pokoje pro tělesně postižené. Každý pokoj je vybaven individuálně ovladatelnou klimatizací, internetem WiFi, minibarem, trezorem, prostornou koupelnou s toaletou, vysoušečem vlasů, vanou se sprchou. Jednoduchým nábytkem, LCD televizorem se satelitními, Pay-TV programy, vysokorychlostním internetovým připojením se v každém pokoji snoubí nejvyšší komfort s nejvyšší funkčností. Hotel nabízí dvě vybavené multifunkční konferenční místnosti pro 130 osob. Sauna, fitness.
Poloha:Hotel Yasmin je situován v centru Prahy, jen pár kroků od Václavského náměstí.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Kavárna, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Tělocvična, fitness, Sauna, Garáž, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Praní, žehlení, Room servis, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load