Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Maxim Beroun

Hotel Maxim Beroun se nachází v centru Berouna, 14km od Prahy.  Hotel nabízí kapacitu pro 25 osob. Pokoje jsou s výhledem na Berounku. Vlastní parkoviště. V okolí hrad Karlštejn, Křivoklát, Točník...
HOTEL MAXIM BEROUN
HOTEL MAXIM BEROUN
HOTEL vchod
HOTEL MAXIM BEROUN
Výhled z pokojů
Letní  idylka na balkoně
Apartmán LUX
Romantický nadstandard
Dvoulůžkový s masážní vanou
Třílůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj Standard

Služby

Důležité upozornění :Hotel je situován u hlavní silnice v centru města, přesto je zaručena klidná a odpočinková atmosféra. Zvukotěsná francouzská okna a balkony pokojů jsou orientovány do klidného prostředí s výhledem na poetickou řeku Berounku. Všechny pokoje jsou nekuřácké, avšak pokoje s balkonem lze považovat za kuřácké.
Klasifikace:***
Příjezd :Recepce otevřená 0-24 hodin,jazyková vybavenost AJ,NJ,IJ,RJ,HRJ nástup do hotelu od 14:00,pokud se nedostavíte do 18,00 kontaktujte recepci a potvrďte pozdější příjezd Způsoby platby : hotově, kartou VISA, VISA Electron, VISA Pay, MasterCard, MasterCard Electronic, Maestro, JCB, Diners Club, Discover
Odjezd:do 12:00
Možnosti stravování :Snídaně 100,-kč/ 4 euro / osoba/ den, lze dokoupit na recepci
Možnosti parkování :vlastní parkoviště za hotelem bezplatně
Dopravní dostupnost :Hotel se nachází v těsné blízkosti historického náměstí, obchodů, bank a restaurací, v dosahu bus vlak nádraží. Ze směru Praha dálnice D5 /E50/ EXIT 14, silnice I.třídy 605 a ze směru Plzeň dálnice D5/E50/ EXIT 18, směr centrum.
Internet :WI-FI free
Nabízíme služby:Ambient *** Hotelu MAXIM poskytuje pohodlný standart ve dvou až třílůžkových pokojích, romantický nadstandard ve dvoulůžkových pokojích s masážní vanou,komfortní ubytování v apartmánech a pro rekreaci poskytujeme tzv. rodinné pokoje. Každý pokoj je vybaven LCD televizí (150 programů). Všechny toalety pokojů jsou vybaveny nábytkem třídy „lux“.Pokoje mají balkon s výhledem na řeku Berounku a krásné okolí.
Poloha:Královské město Beroun a jeho okolí skýtá příjemné prožití víkendu či dobrou dostupnost na trase Praha-Plzeň-DE při služebních a obchodních cestách.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Pokoj s balkónem, Internet v objektu, Parkoviště
Certifikováno:ano
Certifikace udělena:AHRČR
Doplňkové služby:Snídaně, Room servis, Masáže, rehabilitace, Taxi, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load