Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Bohemia Relax

Hotel Bohemia Relax nabízí ubytování v blízkosti centra Františkových Lázní. Restaurace, letní terasa, turistika, cykloturistika - půjčovna kol, možnost rybolovu. Hlídané parkoviště. Wellness pobyty.
Hotel Bohemia Relax
Hotel Bohemia Relax
Hotel Bohemia Relax
Hotel Bohemia Relax
Hotel Bohemia Relax
Hotel Bohemia Relax

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :14:00
Odjezd:10:00
Nabízíme služby:Ubytování je standartně vybaveno toaletou, chladničkou, minibarem a televizí se satelitním příjmem a nově také bezdrátovým připojením k internetu. Pro větší spokojenost jsou nově otevřené nové nekuřácké pokoje. Další služby: zapůjčení horských kol, zajištění rybářského povolení na základě Vaší rezervace, organizování výletů do blízského okolí včetně průvodcovských služeb, možnost využití tenisových kurtů, nekrytého plaveckého bazénu či minigolfu, kadeřnictví umístěné v budově hotelu, prodejna skla a upomínkových předmětů. Pro hotelové hosty je nabíuena možnost odstřelu zvěře, možnost využití služeb autoservisu, nákup v komplexu hotelových obchodů (lékárna, boutique, sklo, asia shop, galanterie).
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Solárium, Půjčovna kol, Parkoviště, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Masáže, rehabilitace, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load