Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Agáta

Penzion Agáta se nachází v srdci Českého ráje, nedaleko měst Turnov a Jičín.Nabízí 2, 3 a 4 lůžkové pokoje. Všechny jsou vybaveny WC, sprchou a televizí. Kapacita 22-25 lůžek. K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka navazující na společenskou místnost s billiardem a SAT TV. V celém objektu je přístup na internet Wifi. Penzion je rovněž zařazen v jedné z našich nejvyhledávanějších sekcí Ubytování Český ráj.
Penzion Agáta
Penzion Agáta
Penzion Agáta
Penzion Agáta
Penzion Agáta
Penzion Agáta
Penzion Agáta
Penzion Agáta
Penzion Agáta

Služby

Příjezd :14:00
Odjezd:10:00
Nabízíme služby:V nabídce jsou 2, 3 a 4 lůžkové pokoje. Všechny jsou vybaveny WC, sprchou a televizí. Kapacita 22-25 lůžek. K dispozici je kompletně vybavená kuchyňka navazující na společenskou místnost s billiardem a SAT TV.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Kuchyňka k dispozici , Společné vaření v objektu, Společenská místnost, TV na pokoji, TV ve společenské místnosti, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Venkovní bazén, Víceúčelové hřiště, Dětské hřiště, Dětský koutek , Stolní tenis, Billiard, kulečník, Zvířata akceptována, Parkoviště, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb
Doplňkové služby:Snídaně
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load