Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Bouda Máma wellness hotel

Horský penzion s nadstandartním vybavením v lyžařském areálu Pec pod Sněžkou. Pokoje vybaveny TV, satelitem. vnitřním bazénem, whirpool, bowling, osvětlený tenisový kurt, fitness, solárium. Nejen pro náročnou klientelu byla otevřena nová, čtyřhvězdičková, část hotelu v moderní budově s prostornými, luxusně vybavenými pokoji s vysokým standardem služeb. Bouda máma je pro svou oblíbenost u klientů zařazena i v sekci Ubytování Krkonoše.
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
LOG bouda máma
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma Pec pod Sněžkou
Bouda Máma wellness hotel
whirlpool
3L pokoj
4hvězda 3L
14 billiard
16 Bruslení
Bouda 1
Bouda za sera
Bouda v zime
13 bowling
06 bazen
dětský koutek
4hvězda 2L
solná sauna
wellness zona 2
Recepce II

Služby

Klasifikace:***, ****
Možnosti parkování :Parkování je venkovní neplacené parkoviště nebo placená garáž (nutno objednat při rezervaci).
Internet :Bezdrátový internet zdarma.
Nabízíme služby:Nově je v hotelu možné vybírat ze dvou úrovní ubytování - tříhvězdičkové jednolůžkové až pětilůžkové pokoje, čtyřhvězdičkové pokoje jsou k dispozici ve dvoulůžkových až třílůžkových uspořádáních a navíc 2 apartmány se 6ti lůžky. Tříhvězdičkové pokoje jsou situovány v hlavní budově a jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV SAT a trezorem. Čtyřhvězdičkové pokoje se nacházejí v nově postavené budově, která je se stávající budovou propojena podzemní chodbou. Samozřejmostí je vlastní sociální zařízení, internet, telefon, minibar, telefon, trezor. Všichni hosté hotelu mohou ZDARMA využívat široké služby relaxační zóny v podobě bazénu s protiproudem, whirlpoolu, klasické finské sauny či fitness. Pro náročné hosty je nově připravena wellness zóna. Osvětlený tenisový kurt v zimě slouží jako kluziště. Dále biliard, stolní tenis, šipky, ruské kuželky, bowling (2 dráhy), lehátka na terasu. Nový velký dětský koutek je vybaven spoustou hraček a TV s DVD přehrávačem zde nabízí možnost sledování pohádek. K dispozici salonek - konferenční místnost s kapacitou 40 - 50 míst.
Poloha:Bouda Máma wellness hotel se nachází v malebném a poklidném prostředí Krkonošského národního parku v Peci pod Sněžkou. Hotel leží v nadmořské výšce 950 m.n.m. a je vzdálen jen 120 m od sedačkové lanové dráhy na nejvyšší horu České republiky Sněžku.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Solárium, Tělocvična, fitness, Krytý bazén, Sauna, Vířivka, Víceúčelové hřiště, Dětské hřiště, Dětský koutek , Tenisové kurty, Stolní tenis, Billiard, kulečník, Půjčovna kol, Zvířata akceptována, Parkoviště, Garáž, Úschovna sportovních potřeb, Výtah, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Certifikováno:ano
Certifikace udělena:AHRČR
Doplňkové služby:Polopenze, Masáže, rehabilitace, Konferenční služby, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load