Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Panský Dům

Rodinný hotel po kompletní rekonstrukci. Ubytovací kapacita 50 lůžek v nových moderně zařízených pokojích s TV + SAT, minibarem. Vlastní parkoviště a garáže.
Hotel Panský Dům
Hotel Panský Dům
Hotel Panský Dům
Hotel Panský Dům
Hotel Panský Dům
Hotel Panský Dům
Hotel Panský Dům
Hotel Panský Dům
P2060027
PB270044
PB270051
PB070085
PB070100

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Hotel poskytuje ubytování ve dvoulůžkových pokojích, třílůžkových pokojích a několika prostorných apartmánech. Všechny pokoje jsou po kompletní a nákladné rekonstrukci, mají vlastní příslušenství s moderní koupelnou a WC. Samozřejmostí každého pokoje TV, rádio a lednička. Hosté mohou také využít služeb Relaxačního centra hotelu, který nabízí širokou nabídku wellness, ze které si určitě vyberete - vyzkoušet můžete například vířivku, infrasaunu nebo pivní lázně. Mezi další vyhledávané služby patří masáže. Zajistíme jak masáže klasické, tak i havajské masáže, detoxikační medové masáže,indické masáže a masáže lávovými kameny. Ubytovaným hostům je k dispozici vlastní hotelové parkoviště. Panský Dům je situován v těsném sousedství dvou městských parků a jeho poloha zaručuje všem hostům naprostý klid a ničím nerušené soukromí.
Provoz od-do:Celoroční.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, WiFi, Kavárna, Bar, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Sauna, Zvířata akceptována, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu , Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Směnárna, Jazykové znalosti, Firemní rauty a oslavy
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load