Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Brixen

Hotel je umístěn do klidové zóny, nedaleko centra. K dispozici je 33 pokojů vybavených vlastní koupelnou, TV, minibarem a telefonem. V hotelu se nachází útulná restaurace se salonkem a konferenční místností s kapacitou až 50 osob.
Hotel Brixen
Hotel Brixen
Hotel Brixen
Hotel Brixen
Hotel Brixen
Hotel Brixen
Hotel Brixen
Hotel Brixen
Hotel Brixen

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Ubytovací kapacita hotelu je 64 lůžek. K dispozici je rovněž restaurace s barem, konferenční místnost a salónek, masážní koutek. Vlastní parkoviště a další doplňkové služby (směnárna apod.) dokreslují vysokou úroveň hotelu. Ubytování Pokoje jsou rozděleny na: 4 jednolůžkové 26 dvoulůžkových, z toho 1 pro imobilní občany 3 apartmány + 3 přistýlky Vybavení pokojů obsahuje: vlastní sociální zařízení (WC, sprchový kout, v apartmánech vířivá vana) minibar telefon TV + SAT vysoušeč vlasů Konferenční prostory Přímo v hotelu se nachází profesionálně vybavená a plně klimatizovaná konferenční místnost s kapacitou 45 osob. Svým vybavením, které zahrnuje TV/SAT/VIDEO, dataprojektor, zpětný projektor pro LCD panel, plátno, flipchart, je určena především pro pořádání firemních školení, prezentací, atd … K dispozici je rovněž salonek pro 12 osob, vybavený zpětným projektorem, plátnem, flipchartem. Stravování v hotelové restauraci s barem včetně coffee breaků dle přání klienta zajištěno.
Provoz od-do:non stop
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Veřejný telefon, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Konferenční služby, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load