Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Chalupa Sport-Buřany

Objekt se nachází v malebném údolí nad Jabloncem nad Jizerou , v údolí františkovského potoka na zcela klidném a slunném místě.
Sport nabízí ubytování pro 23-24 osob v původní roubené a v nově přistavené části. Společenská místnost a zároveň jídelna je umístěna v útulné roubené světnici v původní části objektu z roku 1876.
Hedvika Čepová - Chalupa Sport
Hedvika Čepová - Chalupa Sport
Hedvika Čepová - Chalupa Sport
Hedvika Čepová - Chalupa Sport
Hedvika Čepová - Chalupa Sport
Hedvika Čepová - Chalupa Sport
Hedvika Čepová - Chalupa Sport

Služby

Nabízíme služby:Sport nabízí ubytování pro 23-24 osob v původní roubené a v nově přistavené části. Společenská místnost a zároveň jídelna je umístěna v útulné roubené světnici v původní části objektu z roku 1876. Ubytování je v šesti prostorných, pohodlných pokojích a společné - z velké části nově rekonstruované sociální zařízení (na objekt připadá 5 sprch) je umístěno v nové přístavbě v horském stylu ve 3 podlažích. Objekt nabízí ubytování pro skupiny. Přehrávač CD + rádio, BTV,satelit. V objektu je výčepní zařízení, možno předem objednat sud piva 30 nebo 50 l. Pro Vaše děti je v horním patře celý jeden pokoj zařízen jako herna pro případ nepříznivého počasí. 3 – lůžkový pokoj ( 1x dvojlůžko 140 cm + 1 sam. lůžko) pokoj určený jako herna 2x sociální zařízení, celkem 4 sprchy, 4 umyvadla, 2x WC společenská místnost + kuchyně krbová kamna 1.patro 4 - lůžkový pokoj (1x dvojlůžko 140 cm, 2 x sam. lůžko) 5 –ti lůžkový pokoj ( 2x dvojlůžko 140 cm + 1x sam.lůžko) 5-ti lůžkový pokoj (1x sam. lůžko, 1x dvojlůžko + 1x palanda) 1x sociální zařízení, 1 x sprcha, 1x umyvadlo,1x WC vchod do objektu, lyžárna 2.patro 4 – lůžkový pokoj ( 1 x dvojlůžko 140 cm, 2x sam. lůžko) 4 - lůžkový pokoj (2x dvojlůžko 140 cm, 2 x sam. lůžko) Celý objekt je z důvodu dřevěné stavby veden jako nekuřácký. Ubytování se zvířaty možné po dohodě.
Doplňkové služby:Kuchyňka k dispozici
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load