Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Art Hotel Embassy

Art Hotel Embassy je stylový hotel nacházející se v centru Prahy. Všech 40 prostorných pokojů je elegantně zařízeno ve stylu Art Deco a vybaveno TV/SAT, telefonem, vysokorychlostním připojením k internetu, … Pro účely školení a konferencí je zde k dispozici sál s kapacitou až 60 osob. Po náročném dni mohou hosté relaxovat v příjemném prostředí hotelového wellness centra vybaveného saunou a whirlpoolem.
Art Hotel Embassy
Art Hotel Embassy
Art Hotel Embassy
Art Hotel Embassy
Art Hotel Embassy
Art Hotel Embassy
Art Hotel Embassy
Art Hotel Embassy

Služby

Klasifikace:****
Příjezd :od 14:00
Odjezd:do 10:00
Nabízíme služby:Hotel nabízí ubytování v 41 pokojích, které jsou zařízeny elegantním nábytkem ve stylu Art Deco. V každém pokoji je velký pracovní stůl, pohodlné židle a křesla. Pro zpříjemnění ubytování jsou v pokojích kvalitní hotelové LCD televize se satelitními programy, telefon s přímou provolbou, vysokorychlostní připojení k internetu, minibar, bezpečnostní schránka a koupelna s vysoušečem vlasů. Pro obchodní a business klientelu je v hotelu k dispozici plně klimatizovaný konferenční sál s běžnou konferenční technikou a vysokorychlostní připojení k internetu. Po náročném dni mohou hosté relaxovat v příjemném prostředí hotelového wellness centra vybaveného saunou, whirlpoolem, Kneippovými lázněmi a relaxačními lehátky.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Fax k dipozici, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Sauna, Vířivka, Parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Praní, žehlení, Room servis, Konferenční služby, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load