Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Sonata

Hotel Sonata je luxusní čtyřhvězdičkový hotel umístěný v samotném centru města jen pár kroků od Václavského náměstí. 55 dvoulůžkových moderně zařízených pokojů. Konferenční sál s celkovou kapacitou až 65 osob je k dispozici pro firemní setkání a školící účely. K relaxaci po náročném dnu slouží hotelové relaxační centrum se saunou a whirlpoolem. Vzhledem k velké oblibě klientů je hotel veden také v našich oblíbených sekcích Ubytování Praha a Hotely Praha.
Hotel Sonata
Hotel Sonata
Hotel Sonata
Hotel Sonata
Hotel Sonata
Hotel Sonata

Služby

Klasifikace:****
Příjezd :od 14:00
Odjezd:do 10:00
Nabízíme služby:Svým hostům nabízíme ubytování v 55 moderně a pohodlně zařízených pokojích s klimatizací. Každý pokoj je vybaven LCD TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, vysokorychlostním připojením k internetu ZDARMA, minibarem a bezpečnostní schránkou. Koupelna je vybavena sprchovým koutem nebo vanou a vysoušečem vlasů.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Fax k dipozici, Kavárna, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Sauna, Vířivka, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Praní, žehlení, Room servis, Konferenční služby, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load