Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert

Hotel Adalbert se nachází v unikátním prostředí historického areálu Břevnovského kláštera nedaleko proslulého srdce staré Prahy na dohled od Pražského hradu.

Hotel
Hotel
Pokoj
Pokoj
Chodba
Koupelna
Restaurace
Školící místnost

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :14:00
Odjezd:10:00
Nabízíme služby:Celková kapacita hotelu Adalbert je 44 lůžek. 20 jedno a dvoulůžkových pokojů, 2 apartmá a 1 bezbariérový pokoj. Hotel akceptuje domácí zvířata. Rozlišujeme kuřácké a nekuřácké pokoje, hotel je vybaven výtahem. Vybavení pokojů zahrnuje: komfortně vybavené koupelny – sprcha, WC, bidet, dětská postýlka na vyžádání, fén na vlasy, minibar, satelitní TV, radio, telefon s přímou volbou, WiFi připojení po celém hotelu zdarma. Konferenční prostory, max. kapacita 60 osob.
Poloha:Hotel Adalbert najdete na půl cesty mezi letištěm a středem města. Na Pražský hrad i Ruzyňské letiště dorazíte za 15 minut.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Sauna, Zvířata akceptována, Parkoviště, Bezbariérový přístup, Výtah, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Taxi, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load