Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Monica

Hotel Monica

Hotel Monica je postaven na krásném místě s jedinečným výhledem na město. Tento hotel v Praze nabízí svým hostům pohodlí a komfort v moderně zařízeném prostoru, který je sladěn do příjemných hřejivých odstínů. Hotel Monica nabízí moderně zařízené pokoje, bazén, salonek vhodný pro obchodní jednání i nejrůznější oslavy.

Hotel Monica
Hotel Monica
Hotel Monica
Hotel Monica
Hotel Monica
hotel monica
hotel monica 2
hotel monica 3
hotel monica 4
hotel monica 6
hotel monica 5

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14:00 hodin
Odjezd:do 10:00 hodin
Možnosti parkování :Bezpečné parkoviště je umístěno na vlastním pozemku hotelu Monica.
Internet :Wi-fi zdarma
Nabízíme služby:Moderně vybavené pokoje s vlastní koupelnou s vysoušečem vlasů, televizí se satelitním příjmem, minibarem a telefonem s přímou volbou a s internetovou přípojkou (WiFi) vyhoví všem našim hostům jako druhý domov na cestách. Kapacita hotelu je 27 pokojů. K báječné relaxaci také poslouží bazén hotelu Monica.
Poloha:Monica - hotel Praha patří mezi dopravně nejlépe situované hotely v Praze, neboť se nachází několik minut jízdy od dálnice E55 (D1; směr Brno, Wien) i od dálnice E50 (D5; Jižní spojka, směr Plzeň, Nürmberg). Od těchto dálnic má pražský hotel Monica směrové dopravní značení a tak je velmi snadné ho najít.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Bar, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Venkovní bazén, Uzavřené parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Restaurace v objektu
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load