Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Derby

Hotel Derby se nachází v bezprostřední blízkosti Alžbětiných lázní a lázeňského parku. Nabízí příjemné a pohodlné ubytování v prostorných elegantně zařízených pokojích a stylových apartmánech vybavených TV/SAT, telefonem, připojením k internetu, lednicí a bezpečnostní schránkou. Apartmány jsou vhodné pro delší pobyty s lázeňskou péčí. Pro relaxaci hostů slouží sauna a vířivá vana. Parkování zajištěno.
Hotel Derby
Hotel Derby
Hotel Derby
Hotel Derby
Hotel Derby
Hotel Derby
Hotel Derby
Hotel Derby
Hotel Derby
Hotel Derby

Služby

Klasifikace:****
Nabízíme služby:Hoteloví hosté zde naleznou příjemné a pohodlné ubytování v prostorných elegantně zařízených pokojích a stylových apartmánech vybavených TV/SAT, telefonem s přímou provolbou, lednicí a bezpečnostní schránkou. Pro relaxaci hostů slouží sauna a vířivá vana. Parkování pro hotelové hosty zajištěno buď před hotelem nebo v nedalekých podzemních garážích. Zajištění balneo služeb v nedalekém lázeňském hotelu Jessenius. Možnost zajištění projížďky na koních, let balonem, vyhlídkové lety, golf (2 hřiště), lyžování, tenis, ricochet, plavání v termálním bazénu.
Poloha:Hotel Derby se nachází v bezprostřední blízkosti Alžbětiných lázní a lázeňského parku.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Sauna, Vířivka, Parkoviště, Garáž, Kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Taxi, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load