Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Seven Days

Luxusní hotel v centru Prahy nabízí 50 klimatizovaných prostorných pokojů s TV, internetem, sejfem a minibarem. Stylová restaurace v přízemí hotelu, lobby bar. V hotelu se rovněž nachází fitness, whirpool, sauna, parking.
Hotel Seven Days
Hotel Seven Days
Hotel Seven Days
Hotel Seven Days
Hotel Seven Days
Hotel Seven Days
Hotel Seven Days
Hotel Seven Days
Hotel Seven Days

Služby

Klasifikace:****
Nabízíme služby:V hotelu se nachází 50 nekuřáckých pokojů. Každý pokoj má vlasní soc, zařízení. Pokoje jsou vybaveny televizory se satelitními kanály, radiopřijímačem, telefony a minibarem. Přístup na internet je možný připojením do sítě hotelu přes modem vašeho PC nebo s pomocí bezdrátové klávesnice v rámci hotelového systému Pay-TV. Všechny pokoje jsou s klimatizací a mají odhlučněná okna. Malá konferenční místnost má kapacitu 12 míst a k dispozici je pracovní stůl s PC a přístupem na Internet, tiskárnou a skenerem. Hotel může nabídnout rovněž nezbytnou audiovizuální techniku (plátno a videoprojektor) pro organizování obchodních prezentací.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Počítač s internetem k dispozici , Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Tělocvična, fitness, Sauna, Vířivka, Uzavřené parkoviště, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Praní, žehlení, Masáže, rehabilitace, Taxi, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load