Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Meritum

Hotel Meritum se nachází na západním okraji klidné části Prahy 6, mezi městským centrem a mezinárodním letištěm Praha Ruzyně, pohodlně dostupný hostům cestujícím letadlem tak automobilem. Hotel je vhodný pro obchodní cesty, krátkodobé pobyty i tranzitní ubytování.
Hotel Meritum
Hotel Meritum
Hotel Meritum
Hotel Meritum
Hotel Meritum
Hotel Meritum
Hotel Meritum
Hotel Meritum
Hotel Meritum
Hotel Meritum

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:50 příjemně vybavených pokojích. Všechny pokoje mají vlastní WC, sprchu, ledničku, telefon a TV+Sat a jsou zabezpečeny moderním protipožárním systémem. Většina pokojů má k dispozici příjem rychlého internetu, který je v případě objednání ubytování přes rezervační formulář zdarma. Zároveň můžete využít další služby , jako je non-stop hlídané parkoviště, dva výtahy, lobby bar, směnárna a další doplňkové služby, které vám zajistí nepřetržitě po 24 denně recepce hotelu Meritum. Počet pokojů : jednolůžkové - 8, dvoulůžkové - 34, třílůžkové - 8 Po dohodě s recepcí je možné využít přistýlku, nebo dětskou postýlku.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Bar, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Půjčovna kol, Uzavřené parkoviště, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load