Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Pension Závodský

Pension Závodský se nachází ve městě Český Krumlov. Je ideálním výchozím místem pro výlety po hradech a zámcích Jižních Čech. Penzion nabízí dvoulůžkové pokoje a apartmá, vše s vlastním sociálním zařízením. Možnost pronájmu garáže, ubytování se zvířecím mazlíčkem možné.
Pension Závodský
Pension Závodský
Pension Závodský
Pension Závodský
Pension Závodský
Pension Závodský

Služby

Klasifikace:**
Možnosti parkování :Bezplatné parkování před domem, případně je možné pronajmout garáž.
Nabízíme služby:Velké apartmá - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje, obývací pokoj vybavený TV sat, kuchyňka chladnička, šatna a sociální zařízení. Možnost využití přistýlky Celková kapacita 5 osob. Propojené pokoje - 2 samostatné dvoulůžkové pokoje s TV sat. s vlastním sociálním zařízením. Celková kapacita 4 osoby. Další dvoulůžkové pokoje jsou menší a mají standardní vybavení s TV SAT, vlastní sociální zařízení. Možnost využití terasy v pensionu.
Poloha:Pension Závodský je v klidné části města, 7 minut chůze od vlakového nádraží , 7 minut chůze do historického centra města.
Provoz od-do:Celoroční provoz.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Počítač s internetem k dispozici , Zahrada, terasa, Zvířata akceptována, Parkoviště, Garáž
Doplňkové služby:Snídaně
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load