Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Rekreační areál Milavy

25 čtyřlůžk. chat s lůžkovinami, chl. boxem, var. konvicí, nádobím, stravování: kuchyňka, restaurace s venk. posezením, ohniště s roštem, dět. koutek, hřiště na volejbal, rybaření, jízdy na koních, cyklostezky, památky.
Naděžda Čapková - rekreační areál Milavy
Naděžda Čapková - rekreační areál Milavy
Naděžda Čapková - rekreační areál Milavy
Naděžda Čapková - rekreační areál Milavy
Naděžda Čapková - rekreační areál Milavy
Naděžda Čapková - rekreační areál Milavy

Služby

Nabízíme služby:Srub: max. 5 osob na okraji chatového tábora zasazený do lesního porostu. V přízemí srubu je obytná místnost vybavená televizí, kuchyňský kout (el.vařič, varná konvice, mikrovlnka, lednička a nádobí) a sprchový kout. V podkroví jsou k dispozici 4 lůžka a WC. Z obytné místnosti je vstup na malou terasu a před srubem sezení se slunečníkem s možností grilování. Za poplatek je k zapůjčení 3,5m bazén a v případě nepříznivého počasí teplomet. Srub je možno pronajmout od poloviny května do září. Chatky: 25 čtyřlůžkových chat s verandou a venkovním posezením,vybavených lůžkovinami, plastovým kempinkovým nádobím pro 4 osoby, varnou konvicí, chladícím boxem, palandami, skříní, stolkem a židlemi, nabízí přiměřené pohodlí pro rekreaci. Sociální zařízení je společné v areálu. Kemp: možnost stanu nebo karavanu s možností využít veškerého sociálního, stravovacího a sportovního vybavení. Ke stravování můžete využít restauraci s velkým výběrem jídel za příznivé ceny přímo v areálu, nebo si sami uvařit v kuchyňce s plynovými sporáky, dřezem na mytí nádobí s teplou a studenou vodou a se stoly a židlemi.
Poloha:Rekreační areál Milavy - Velká Turná se nachází přibližně 10 Km od Strakonic, Blatné a Písku v lesním prostředí, obklopený několika rybníky, z nichž nejbližší a největší nese jméno Milavý.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Společné soc.zařízení, Kuchyňka k dispozici , TV-SAT, WiFi, Gril, ohniště, Víceúčelové hřiště, Dětské hřiště, Společná sprcha , Společné WC, Zvířata akceptována, Půjčovna sportovních potřeb, Restaurace v objektu , Rybaření, Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Kuchyňka k dispozici
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load