Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Penzion TRATTORIA

Penzion s restaurací a vinným sklepem Trattoria je umístěn ve vesničce Huzová u Rýmařova v podhůří Jeseníků, v lesnatém prostředí přírodního parku Sovinecko. Hostům je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky + 1 apartmá (obývací pokoj s dvěma lůžky + rozkládací sedací souprava, ložnice + soc. zařízení). Součástí penzionu je letní terasa s grilem, za penzionem je venkovní ohniště s posezením. Ihned u penzionu je vlastní parkoviště pro 10 osobních aut.
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA
Penzion TRATTORIA

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Hostům je k dispozici 6 dvoulůžkových pokojů s možností přistýlky + 1 apartmá (obývací pokoj s dvěma lůžky + rozkládací sedací souprava, ložnice + soc. zařízení). Všechny stylové pokoje jsou vybaveny vlastním soc. zařízením, televizí, radiobudíkem, nočními stolky, křesly, konferenčními stolky, taburetky se zrcadly, věšákovými stěnami...Přímo před penzionem se nachází vlastní bezplatné parkoviště pro deset aut a k dispozici jsou dvě garáže za poplatek. Pobyt je možný s vlastním pejskem.
Provoz od-do:Celoroční.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, Bar, Zahradní restaurace, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Víceúčelové hřiště, Tenisové kurty, Půjčovna kol, Jízdárna, Zvířata akceptována, Parkoviště, Garáž, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Plná penze, Konferenční služby, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load