Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Penzion u Dračí sluje

Příjemné ubytování v CHKO Jizerské hory pro letní i zimní dovolenou pro rodiče s dětmi. Tři moderně zařízené apartmány v rodinném penzionu na okraji Liberce. Okolí penzionu nabízí příznivé podmínky pro turistiku, cykloturistiku, lyžování, golf.
U Sluje
u sluje 9
u sluje 5
u sluje 6
u sluje 7
u sluje 8
u sluje 3
u sluje 2
u sluje 4
U Sluje

Služby

Možnosti parkování :Parkoviště u penzionu.
Nabízíme služby:Nabízíme Vám ubytování ve 3 nových, moderně zařízených apartmá: Apartmá č. 1: celkem 7 lůžek - 2 ložnice po 2 lůžkách, obývací pokoj (TV) s 1 lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, kuchyň s vestavnými spotřebiči (keramická varná deska,horkovzdušná trouba, myčka nádobí, chladnička) a jídelnou, koupelna (WC, sprchový kout). Apartmá č. 2: celkem 4 lůžka - 2 ložnice po 2 lůžkách, jídelna (TV) s kuchyňkou, koupelna (WC, sprchový kout). Apartmá č. 3: celkem 5 lůžek - 1 ložnice se 2 lůžky, obývací pokoj (TV) s 1 lůžkem a rozkládacím dvojlůžkem, jídelna s kuchyňkou, koupelna (WC, sprchový kout). U penzionu se nachází zahrada s prostornou terasou, kterou můžete využít k posezení i grilování. V blízkosti penzionu je možnost stravování v restauracích. Ubytování se zvířaty není možné.
Poloha:Penzion se nachází v nádherné lokalitě Chráněné krajinné oblasti Jizerské hory, v Radčicích, městské části Liberce – 8 kilometrů od centra města, 100 km od hlavního města Prahy a nedaleko golfového hřiště Golf Ypsilon na Fojtce.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV-SAT, Zahrada, terasa, Dětské hřiště, Parkoviště, Úschovna sportovních potřeb, Chladnička na pokoji
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load