Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

WELLNESS HOTEL CENTRÁL

Wellness hotel Centrál v Klatovech nabízí ubytování ve 47 komfortně vybavených pokojích, kongresové prostory, wellness centrum - relaxační bazén se slanou vodou, protiproudem, vodopádem a masážními lavicemi, saunu, masáže, terapie, golf-driving range, tenis, minikáry, lezení. K dispozici konferenční sál pro max. 100 osob.
WELLNESS HOTEL CENTRÁL
WELLNESS HOTEL CENTRÁL
WELLNESS HOTEL CENTRÁL
WELLNESS HOTEL CENTRÁL
WELLNESS HOTEL CENTRÁL
WELLNESS HOTEL CENTRÁL
wellness hotel Centrál 2
Wellness hotel Centrál 4
Welness hotel Centrál 3
Wellnes hotel Centrál
hotel centrál 3
hotel centrál
hotel centrál 2

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Hotel Central nabízí po celkové rekonstrukci ubytování ve 2 jednolůžkových, 41 dvoulůžkových pokojích a 4 apartmá. Všechny POKOJE mají vlastní koupelnu, WC, telefon s přímou provolbou a barevnou televizi se satelitním příjmem. Vyhřívaný venkovní relaxační bazén 8 x 6 m se slanou vodou s dětským brouzdalištěm a protiproudem. Vyhřívaný vnitřní relaxační bazén se slanou vodou s protiproudem, vodopádem a masážními tryskami i perličkou o velikosti 8 x 6m, finská sauna, solná sauna, sluneční louka a masáže a wellness procedury všeho druhu - klasické, reflexní, lymfodrenáž, detoxikace, SHIATSU, lávové kameny , hydroterapie, termoterapie, rašelinové zábaly, lavatherm , uhličité koupele a mnohé další. Sál s technickým vybavením pro školení a konference. Ve všech gastronomických provozech i hale hotelu připojení WIFI. 10 hotelových garáží.
Poloha:Hotel leží v klidném místě v centru města, sousedícím s historickým jádrem Klatov.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Bar, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Venkovní bazén, Krytý bazén, Sauna, Vířivka, Garáž, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Masáže, rehabilitace, Konferenční služby
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load