Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Legie

Hotel Legie

Hotel Legie Praha je tříhvězdičkový hotel, který je situován v centru hlavního města Prahy, 400 m od Václavského náměstí. V hotelu je k dispozici 55 zrekonstruovaných pokojů. Dále hotel Legie nabízí 2 salonky (každý pro cca 20 osob) a velký konferenční sál pro 150 osob, vhodný pro prezentace firem, školení, výjezdová zasedání, firemní akce a podobně.

Hotel Legie
Hotel Legie
Hotel Legie
Hotel Legie
Hotel Legie
Hotel Legie
Hotel Legie
Hotel Legie
Hotel Legie

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :14:00
Odjezd:10:00
Nabízíme služby:V hotelu je 55 zrekonstruovaných pokojů, převážně dvoulůžkových a třílůžkových, ale i jednolůžkových a čtyřlůžkových. Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením se sprchovým koutem nebo vanou a toaletou. Na všech pokojích je telefon, televize se satelitními programy a trezor. Možnost parkování v podzemních garážích vzdálených 80 m od hotelu. Hotel Legie dále nabízí 2 salonky (každý pro cca 20 osob) a velký konferenční sál pro 150 osob.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Garáž, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Masáže, rehabilitace, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load