Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Carlton

Hotel Carlton

Elegantní, kompletně přestavěný čtyřhvězdičkový hotel Carlton, situovaný do historické zástavby v prostředí starého Žižkova. Hotel Carlton Praha disponuje celkem 48 elegantně, vkusně a pohodlně zařízenými pokoji s internetovým připojením a klimatizací. Salónky vybudované v prostorách z konce 19. století ve spojení se stylovou restaurací vytvářejí příjemné prostředí pro konání firemních akcí, pracovních zasedání a obědů, rodinných oslav apod.

LOGO
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj s oddělenými postelemi
Koupelna
Dvoulůžkový pokoj pro jednu osobu
Dvoulůžkový pokoj
Dvoulůžkový pokoj - koupelna
Dvoulůžkový pokoj
Hotel Carlton
Recepce
Recepce
Lobby bar
Lobby
Snídaňová restaurace
Salónek
Salónek
Hotel Carlton
Hotel Carlton
Hotel Carlton
LOGO

Služby

Klasifikace:****
Příjezd :Od 14:00
Odjezd:07:00 - 12:00
Možnosti stravování :Snídaně formou bufetu je zahrnuta v ceně. Snídaně je podávána v hotelové snídaňové restauraci.
Možnosti parkování :Parkování je možné v přilehlé ulici Kubelíkova ve všedních dnech od 18:00 do 08:00 a o víkendech a svátcích ZDARMA. V případě potřeby je možnost zakoupit si jednorázové parkovací karty do modrých zón v okolí hotelu platné na 2 hodiny nebo celodenní od 08:00 do 18:00 na recepci hotelu.
Dopravní dostupnost :Městskou hromadnou dopravou k Hotelu Carlton: stanice metra Flóra (trasa A) nebo zastávka tramvaje Lipanská (tramvaj číslo 5, 9, 26). Z Mezinárodního letiště Praha Ruzyně autobusem AE (Airport Express) do zastávky Hlavní nádraží. Z Hlavního nádraží tramvají číslo 5, 9 nebo 26 do zastávky Lipanská. Pokračovat podél tramvajových kolejí a po cca 100 m odbočit doprava. Z Hlavního nádraží tramvají číslo 5, 9 nebo 26 do zastávky Lipanská. Pokračovat podél tramvajových kolejí a po cca 100 m odbočit doprava. Z vlakového nádraží Holešovice tramvají číslo 5 do zastávky Lipanská. Pokračovat podél tramvajových kolejí a po cca 100 m odbočit vpravo.
Internet :Wi-Fi internetové připojení v celém hotelu ZDARMA. Business koutek s PC - k dispozici 24hod. denně.
Nabízíme služby:Elegantní, kompletně přestavěný hotel, situovaný do historické zástavby v prostředí starého Žižkova. Hotel disponuje celkem 48 elegantně, vkusně a pohodlně zařízenými pokoji s klimatizací, satelitní LCD TV s plochou obrazovkou a telefonem. V pokojích je též minibar, příslušenství pro přípravu kávy a čaje, trezor a možnost připojení PC. Pro invalidní hosty je k dispozici invalidní pokoj. Součástí hotelu je útulná snídaňová restaurace, vybudovaná v původních historických sklepeních s klenutými stropy, a salónek, poskytující prostory pro konání menších firemních akcí a rodinných oslav.
Poloha:Pro hotel je typická jeho výhodná poloha nedaleko obchodního a historického centra Prahy. Zastávka tramvaje v blízkosti hotelu, hlavní vlakové nádraží a metro C pouhých 7 minut od hotelu.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Počítač s internetem k dispozici , Vybavení pro školení, Zvířata akceptována, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Klimatizace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení, Masáže, rehabilitace, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load