Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Pension Filip Garni Hotel

Penzion Filip leží v klidném prostředí nedaleko Petřína, jediného vrchu v centru Prahy. Z penzionu je tak široký výhled na panorama Prahy, ale přitom se nachází jen 10 minut MHD od Pražského hradu a cca 15 minut od centra Prahy. Nabízí ubytování ve 2,3 a 4lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím o celkové kapacitě až 33 osob. Pokoje jsou vybaveny SAT-TV, rádiem, telefonem a trezorem. Penzion má vlastní uzavřené parkoviště.
Pension Filip Garni Hotel
Pension Filip Garni Hotel
Pension Filip Garni Hotel
Pension Filip Garni Hotel
Pension Filip Garni Hotel
Pension Filip Garni Hotel

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14.00h
Odjezd:do 11.00h
Možnosti stravování :Bohaté snídaně jsou podávány formou švédských stolů v zimní zahradě s výhledem do zeleně, která je Vám k dispozici i přes den pro příjemné posezení s přáteli. Snídaně obsahuje šunku, uzeniny, paštiky, vajíčka, sýr, máslo, med, marmelády, nutelu, chléb a bílé i tmavé pečivo, cornflakes s mlékem, jogurty, kávu, čaj, kakao, džus. Za příplatek teplá snídaně (ham and eggs, míchaná vajíčka apod.)
Možnosti parkování :Parkovat zdarma lze přímo před pensionem na uzavřeném parkovišti (Penzion Filip vlastní 7 parkovacích míst).
Internet :Přístup na internet zdarma.
Nabízíme služby:Útulný penzion prošel v roce 1991 rozsáhlou rekonstrukcí a v současné době nabízí ubytování ve 2, 3 a 4-lůžkových pokojích s vlastním příslušenstvím o celkové kapacitě 25 - 33 osob. Pokoje jsou vybaveny SAT-TV, rádiem, telefonem s přímou volbou a trezorem. Pro chvíle odpočinku můžete využít klidného prostředí zahrady s krásným výhledem na celou Prahu. Zahradu lze rovněž využít pro přátelské posezení s možností grilování.
Poloha:Pension se nachází jen 10 minut MHD od Pražského hradu a cca 15 minut od centra Prahy. Zastávka MHD přímo u pensionu.
Provoz od-do:nepřetržitý provoz
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Zvířata akceptována, Uzavřené parkoviště, Trezor v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load