Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Cascade

Hotel Cascade je umístěn v centru města Most. Ubytovací kapacita je až 350 lůžek rozdělených do třídy standardní a business class.
Hotel Cascade
Hotel Cascade
Hotel Cascade
Hotel Cascade
Hotel Cascade
Hotel Cascade
Hotel Cascade
Hotel Cascade
Hotel Cascade

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Standardní třída nabízí praktické a levné ubytování v pokojích vybavených TV, sociálním zařízením a lednicí. Business class poskytuje vysoký komfort v nově zrekonstruovaných pokojích vybavených sprchovým koutem, sociálním zařízením, TV a bezdrátovým připojením k internetu. Ve třídě business class jsou hostům k dispozici dva apartmány, dvě studia určena pro dlouhodobější pobyty, jejichž součástí je pracovna nebo dětský pokoj a dvacet dvoulůžkových pokojů. Hotel disponuje konferenčními a školícími prostory pro celkový počet 350 osob. Prostory jsou využitelné pro jakýkoliv typ akce (firemní a soukromé akce).
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , TV na pokoji, TV-SAT, WiFi, Veřejný telefon, Kavárna, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Zvířata akceptována, Parkoviště, Uzavřené parkoviště, Výtah, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Konferenční služby, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load