Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Prachárna - Ubytování Olomouc

Hotel Prachárna

Hotel Prachárna se nachází v klidné části Olomouce. Hotel Prachárna nabízí 41 dvoulůžkových pokojů. Možnost pořádání seminařů, kongresů, školení, firemních a rodiných akcí. Sportovní vyžití a relaxace, moderní gastronomie.

Hotel Prachárna
Hotel Prachárna
Hotel Prachárna
Hotel Prachárna
Hotel Prachárna
Hotel Prachárna
Hotel Prachárna
Hotel Prachárna
Hotel Prachárna

Služby

Klasifikace:***
Nabízíme služby:Pokoje jsou vybaveny koupelnou s vanou nebo sprchovým koutem, WC, k dispozici fén, telefon, možnost připojení na internet, kabelová TV, psací stůl a minibar. Suite má dvě části - ložnici a společenský kout. Je vybaveno luxusní koupelnou s vanou, WC, fénem, telefonem, připojením na internet, kabelovou TV, psacím stolem, minibarem a luxusními hotelovými doplňky. Přímo u hotelu Prachárna je návštěvníkům k dispozici monitorované parkoviště pro přibližně 100 osobních automobilů a několik autobusů. Hotel Prachárna nabízí řadu možností, jak si zpříjemnit pobyt, odreagovat se, aktivně si odpočinout, příjemně relaxovat: sauna, solárium, masáže, jezírko, půjčování jízdních kol, vyjíždky na koních, tenis. Přímo v areálu hotelu jsou k dispozici dva antukové kurty. Další služby: protipožární systém, lobby bar, fax a copy, hotel TAXI, výtah, domácí zvíře, směnárna, suvenýr shop, praní a čištění prádla, auto-moto servis, hotelový trezor, kreditní karty.
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, Veřejný telefon, Fax k dipozici, Bar, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Solárium, Sauna, Tenisové kurty, Půjčovna kol, Jízdárna, Zvířata akceptována, Parkoviště, Parkoviště pro autobusy, Kreditní karty akceptovány, Výtah, Trezor v objektu , Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení, Masáže, rehabilitace, Konferenční služby, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load