Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Markovy vinné sklepy

  Markovy vinné sklepy v Olbramovicích leží na samém rozhraní Znojemské a Mikulovské vinařské oblasti. Unikátní sklepní komplex je vybudován v měkkém pískovci v délce 467 metrů. Nejstarší část sklepa pochází ze 14. století a celý historický sklep je napojen na novou výrobní halu vybavenou moderní technologií. Firma Vinařství Marek & Ascherl, která zde působí, navázala na staletou vinařskou tradici rodu Puchweinů, kteří pěstovali víno v rakouském Albendorfu nedaleko Znojma. Josef Jiří Puchwein se stal slavným českým spisovatelem Jiřím Markem, tvůrcem nesmrtelného rady Vacátka v knize Hříšní lidé města pražského.

  Součástí vinařství jsou kromě 2 ha vinohradů ve staré viniční trati Na vyhlídce též viničné domy a dřevěné sruby norského typu ležící uprostřed vinic, tvořící hotelový ubytovací komplex, který nabízí kvalitní ubytování.

  Tento komplex tvoří dva velké rodinné apartmány pro 4 osoby s WC a koupelnou, 3  dvoulůžková studiase sprchou a WC a osm norských dřevěných domků s koupelnami s kapacitou až 32 lůžek.

  Pro podnikové večírky, školení, svatby, oslavy narozenin nabízíme velký sál pro 80 osob, kde naši zákazníci najdou společenské hry, kulečník a příjemné posezení u krbu. Dále je možné posedět v komfortní historické vinárně pro 35 osob. K dispozici jsou dvě moderně vybavené kuchyně. Pro zájemce zajistíme cimbálovou muziku.

  Kdo by měl zájem, může využít venkovní střelnici, prostor na paintball, beach volejbal, ruské kuželky a stolní tenis. K dispozici je myslivecká střelnice s možností zastřílet si  od vzduchovky přes luky, kuše až po kulovnice, malorážky a pistole.  V Olbramovicích je moderní koupaliště a po cyklistické stezce je lehce dosažitelná řada originálních sklepů v sousedních vinařských obcích. Naše sklepy leží na znojemské cyklostezce a o hezké výlety po mírně zvlněné krajině není nouze.

Markovy vinné sklepy
Markovy vinné sklepy
historický sklepní komplex
sruby norského typu
Historická vinárna
historická vinárna II

Služby

 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load