Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Penzion Vratislavský dům


Penzion Vratislavský dům nabízí kvalitní a příjemné ubytování v Třeboni se snídaní, ve 3 komfortně vybavených pokojích s příslušenstvím. přímo v historickém centru města naproti zámku. Penzion Vratislavský dům je certifikovaný v národním sdružení "cyklisté vítáni". Ubytování v penzionu je vhodné pro páry, rodiny s dětmi, turisty nebo cyklisty.

Penzion Vratislavský dům
Penzion Vratislavský dům
Penzion Vratislavský dům

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :Od 14:00
Odjezd:Do 10:00
Možnosti stravování :Chutné a vydatné snídaně Vám ukuchtíme dle rozmaru Vašich jazýčků. V přesně zvolený čas Vám je zaneseme třeba i do postýlky. Pokud dáváte přednost snídani formou švédských stolů, doporučujeme Vám nabídku hotelu Zlatá Hvězda přímo naproti nám (2 min. pěšky). Snídani zde Vám rádi objednáme. V přízemí objektu je restaurace, kde Vám uvaří chutné steaky, pizzu a rybí speciality.
Možnosti parkování :Parkování je možné na veřejném hlídaném parkovišti města 2 minuty pěší chůze od penzionu.
Internet :Samozřejmostí je internetové WiFi připojení, které je vám zdarma k dispozici po celou dobu vašeho pobytu.
Nabízíme služby:3 originálně vybavené pokoje s vlastním sociálním zařízením,TV, SAT, lednicí, Wifi. K dispozici je varná konvice. V objektu je možno využít služeb kosmetického a beauty salonu, kadeřnického a nehtového studia, pedikérských služeb či masáží. Rádi Vám také sestavíme pobytový balíček dle Vašeho přání.
Poloha:Jižní Čechy, historické centrum lázeňského města Třeboň
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, WiFi, Zahradní restaurace, Úschovna sportovních potřeb, Restaurace v objektu , Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Snídaně, Masáže, rehabilitace, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load