Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail: info@cth.cz

Villa Rozárka

V nově zrekonstruovaném objektu Villa Rozárka je k dispozici ubytování se snídaní pro 31 osob, parkování pro automobily je zajištěno přímo v areálu penzionu. Villa Rozárka disponuje pokoji s vlastním sociálním zařízení, některé pokoje mají i kuchyňskou linkou.  Zvláštností penzionu Villa Rozárka je barevná originalita všech pokojů - můžete si vybrat pokoj kiwi, višňový, jahodový, podzimní, letní, zelený, oranžový a další.

villa rozarka
villa rozarka
jarni
jarni  koupelna
jahodovy
jahodovy  koupelna
kiwi
kiwi  koupelna
bily
bily  koupelna
letní
letní  koupelna
modry
modry  koupelna
oranzovy
oranzovy  koupelna
podzimni
podzimni  koupelna
visnovy
visnovy  koupelna
zimni
zimni  koupelna
zeleny
zeleny  koupelna
cerveny
cerveny  koupelna
zluty
zluty  koupelna
sklep
parking
recepce
venkovni posezeni
zahrada
cafebar
cafebar 4
cafebar 2
cafebar 3

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :od 14.00 hodin
Odjezd:do 10.00 hodin
Možnosti stravování :snídaně, cattering, ochutnávky vína včetně místních specialit, které nemohou chybět při koštěch vína ;-)
Možnosti parkování :Vaše automobily, motocykly, jízdní kola i čtyřkolky můžete zaparkovat můžete pohodlně zaparkovat na uzavřeném parkovišti přímo v areálu penzionu (v případě nepřízně počasí je "jednostopým návštěvníkům" k dispozici kryté parkování)
Dopravní dostupnost :auto, kolo, vlak, bus 49°4'37.362"N, 17°26'20.739"E
Internet :ano-zdarma
Nabízíme služby:Každý pokoj je vybaven vlastním sociálním zařízením (WC koupelna), televizí se satelitním příjmem, radiobudíkem, klimatizací, lednicí a vysoušečem vlasů. 5 z nich pak také kuchyňskou linkou s varnou deskou a mikrovlnou troubou.
Poloha:49°4'37.362"N, 17°26'20.739"E
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, Pokoj s kuchyňkou , Pokoj s WC, Pokoj se sprchou, TV na pokoji, TV-SAT, Internet v objektu, WiFi, Kavárna, Bar, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Půjčovna kol, Zvířata akceptována, Parkoviště, Uzavřené parkoviště, Garáž, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup, Kreditní karty akceptovány, Nekuřácké prostředí, Vinný sklep v objektu , Klimatizace v objektu , Chladnička na pokoji
Doplňkové služby:Snídaně, Praní, žehlení, Konferenční služby, Firemní rauty a oslavy
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

  load