Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 311 537 418 E-mail:  info@cth.cz

Penzion U Sebastiana

bývalé hospodářské stavení s nově vybudovanou farmou zaměřenou na chov skotu, na farmě i dva koně a drobné hospodářské zvířectvo; překrásný výhled na šumavskou krajinu, 1/4, 1/2, 4/3, částečně spol. soc.zař.
uvodni fotografie
uvodni fotografie
IMG 0259
IMG 0020
IMG 0458
IMG 0389
IMG 0521
nej
1
IMG 0527
IMG 0089

Služby

Možnosti stravování :Stravování vlastní, pitná voda v celém pensionu. V okolí dostatek restaurací a supermarketů. Tipy, kam zajít na jídlo či kde nakoupit, naleznete na: http://www.pensionusebastiana.cz/kam-na-jidlo/
Možnosti parkování :Parkování je zajištěno uvnitř pensionu, možno také před pensionem.
Internet :Wifi bezplatně v pensionu.
Nabízíme služby:Pension U Sebastiana je součástí farmy zaměřené na zemědělskou výrobu a chov skotu. Na farmě i šest koní a drobné hospodářské zvířectvo. Milovníkům koní rádi zajistíme projížďku šumavskou přírodou. Zejména děti pak ocení možnost prohlédnout si některá zemědělská zvířata a proniknout tak do chodu místní farmy. V prostorách pensionu si pak můžete mimo relaxace na zahradě zahrát volejbal či se bavit ve společenské místnosti s krbem za zády. Pevně věříme, že se u nás budete cítit jako doma.
Poloha:Pension se nachází v naprostém soukromí, na okraji malé vesnice Hodousice, Nýrsko v šumavském podhhůří. Z jedné strany je pension obklopen lesem, z druhé loukami s výhledem na české a německé hory. Okolí pensionu nabízí mnoho zajímavých míst, které stojí za to navštívit.
Vybavení:Kuchyňka k dispozici , Společenská místnost, WiFi, Gril, ohniště, Zahrada, terasa, Billiard, kulečník, Jízdárna, Zvířata akceptována, Parkoviště
Doplňkové služby:Kuchyňka k dispozici , Firemní rauty a oslavy, Team building
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load