Přihlášení:

Přihlásit se pomocí Facebooku
Tel: +420 702 161 799 E-mail:  info@cth.cz

Hotel Bedřiška

Hotel Bedřiška se nachází ve středisku Špindlerův Mlýn. Je situován v klidném prostředí rozlehlé zahrady s překrásným výhledem na vrcholky hor. Pro jeho oblíbenost a výhodné nabídky je hotel přiřazen i do naší oblíbené sekce Ubytování Špindlerův Mlýn.
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška
Hotel Bedřiška

Služby

Klasifikace:***
Příjezd :14:00
Odjezd:10:00
Nabízíme služby:Všechny pokoje hotelu jsou situované do rozlehlé zahrady s překrásným výhledem. Hotel disponuje 7 dvoulůžkovými pokoji s možností 1 – 2 přistýlek, 6-ti studii, třemi čtyřlůžkovými apartmány s možností 1 - 2 přistýlek. V hotelové Depandanci vzdálené 50m od hlavní budovy se rovněž nabízí ubytování ve dvou a třílůžkových pokojích s možností přistýlek, a ve dvou apartmánech. Hotel je vhodný pro rodinou rekreaci s dětmi, zejména pro jeho klidnou polohu s rozsáhlou oplocenou zahradou o výměře 10.000 čtverečních metrů. Dále pak pro kongresovou turistiku pro malé a střední společnosti, firemních školení, oslavy apod. Celková kapacita hotelu je 56 pevných lůžek s možností 19 přistýlek. POKOJE: v hotelu je k dispozici: 7 dvoulůžkových pokojů s možností 1 přistýlky, 1 dvoulůžkový pokoj s možností 2 přistýlek, 3 apartmány s dvěmi ložnicemi pro 4 osoby s možností 2 přistýlek Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení, sprchu a WC. Televizor se satelitním rozvodem, telefon s přímou provolbou na státní linku, minibar a trezor. Pokoje jsou pokryty signálem Wi-Fi. K dispozici půjčovna kol, tenis, stolní tenis, trampolína, dětské hřiště, směnárna.
Poloha:Špindlerův Mlýn Bedřichov.
Provoz od-do:Recepce 8.30-21.00 Hotel je otevřen celoročně
Vybavení:Pokoj se sociálním zařízením, TV-SAT, WiFi, Veřejný telefon, Bar, Zahradní restaurace, Zahrada, terasa, Konferenční místnost, Vybavení pro školení, Dětské hřiště, Tenisové kurty, Stolní tenis, Půjčovna kol, Zvířata akceptována, Parkoviště, Půjčovna sportovních potřeb, Úschovna sportovních potřeb, Bezbariérový přístup, Trezor v objektu , Nekuřácké prostředí, Restaurace v objektu
Doplňkové služby:Snídaně, Polopenze, Konferenční služby, Taxi, Směnárna, Jazykové znalosti
 

Jsme členy: Benefity

Spolupracujeme s: Benefity
Benefit Plus

PROČ S NÁMI?

    load